Цього тижня Фонд держмайна заробив 296 млн грн на приватизаційних аукціонах

З 3 по 7 липня сума переможних ставок приватизаційних аукціонів Фонду держмайна сягнула 296,2 млн грн. У 13 аукціонах взяли участь 96 учасників, а завдяки конкуренції вартість активів зросла у 5,5 раза від стартової ціни.

Цього тижня у попиті здебільшого була приватизація нерухомості. Серед активів — приміщення на Івано-Франківщині та Львівщині, групи будівель у Хмельницькій, Волинській та Львівській областях, та адміністративні будівлі у Кіровоградській та Черкаській областях. Також нового власника отримав майновий комплекс ДП “Рівнеторф”, в торгах за який змагалися 12 учасників і збільшили вартість активу в 4,4 раза з 47 до 205 мільйонів гривень.

Торгами з найбільшою кількістю учасників цього тижня став аукціон з продажу майнового комплексу підприємства “Урожай” за який змагалися 22 учасники. Переможна ставка за актив склала 65 млн грн та зросла у 22 рази з 2,9 млн стартової (балансової) вартості.

З 10 по 14 липня Фонд держмайна планує провести 23 приватизаційні аукціони. Для інвесторів пропонуємо придбати Навчально-виробничі майстерні в Житомирі, Центр підготовки кадрів у Київській області, Угерський спиртзавод, Будівлю торгового центру, а також Державний пакет акцій розміром 50% + 1 акція АТ “Укрнафтопродукт”.

Зробіть свій внесок у Перемогу України та беріть участь в аукціонах ФДМУ, адже всі кошти від приватизації держмайна йдуть на підтримку Сил Оборони!

З новими пропозиціями Ви можете ознайомитися на сайті privatization.gov.ua. Також ми публікуємо оголошення цікавих об’єктів приватизації у телеграм-каналі «Приватизація в Україні».

Залишити відповідь