Окреме майно пенітенціарної системи на прозорих приватизаційних аукціонах

Фонд державного майна України починає окремий спецпроєкт в рамках приватизації – продаж окремого майна Державної кримінально-виконавчої служби на прозорих онлайн-аукціонах.

Об’єктами приватизації зокрема стане майно нефункціонуючих установ виконання покарань, які не виконують своїх функцій та знаходяться зараз на етапі консервації. 

Інвестори матимуть змогу інвестувати у привабливі активи на вигідних локаціях, з земельними ділянками та вже підведеними інженерними мережами, а держава ㅡ отримає поповнення бюджету та кошти на будівництво нових виправних закладів європейського типу. 

Одним з перших об’єктів, який буде виставлений на прозорий аукціон, стане окреме майно державної установи «Ірпінський виправний центр (№132)».

Це непрацююча установа, яка володіє 8,3 га земельних ділянок та будівлями загальною площею 27830,6 м² і знаходиться в самому центрі селища міського типу Коцюбинське на Київщині. 

Це лише один з низки об’єктів пенітенціарної системи, які планується приватизувати протягом 2021 року. Наприклад, до виставлення на онлайн-аукціони готується окреме майно державної установи «Львівська виправна колонія (№48)» та державної установи «Південна виправна колонія (№51)».

Фонд державного майна запрошує інвесторів до активної участі в приватизації привабливих активів. Максимальне розкриття інформації та віртуальні кімнати даних на сайті privatization.gov.ua допоможуть вивчити актив для прийняття зваженого рішення. Слідкуйте за нашими анонсами про найближчі аукціони.

Залишити відповідь