Інвестиційний дайджест приватизації № 24, червень 2023

Публікуємо двадцять четвертий інвестиційний дайджест приватизації 2023 року. У ньому Ви знайдете актуальні лоти приватизаційних аукціонів. Активи знадобляться у виробничих, видобувних,складських та транспортних проєктах.

Усі пропозиції за посиланням https://bit.ly/3CrewcU
Розповімо про деякі аукціони з переліку:

Єдиний майновий комплекс державного підприємства “Рівнеторф”

Площа активу складає 16969,9 м². Майновий комплекс включає 114 одиниць нерухомого майна (виробничі, складські, адміністративні приміщення, тощо). На підприємстві працює 175 людей, а на балансі перебуває 161 одиниця спецтехніки та транспорту.

 Місцезнаходження: Рівненська обл., Дубенський р-н, смт. Смига, вул. Миру, 1.

Стартова ціна – 47,1 млн грн. Аукціон – 05 липня. Детальніше про актив.

Єдиний майновий комплекс структурного підрозділу Одеської філії Державного підприємства Управління справами Фонду державного майна України «Ізмаїльський винзавод» 

Площа активу складає 27,2 м². До складу винзаводу входять виносховище, цех переробки винограду, цехи розливу, цех виготовлення шампанських вин, склад готової продукції, виставковий комплекс та адмінбудівлі.

Місцезнаходження: Одеська область, Ізмаїльський район, смт Суворове, вул. Лиманська, 18.

Стартова ціна – 35,7 млн грн. Аукціон – 28 червня. Детальніше про об’єкт. 

Спеціалізований центр підготовки кадрів 

Площа активу складає 3 151,6 м². Підприємство з дослідження та експериментальних розробок у сфері інших природничих і технічних наук.

Місцезнаходження: Київська обл., Обухівський р-н, м. Українка, вул. Промислова, 4 

Стартова ціна – 18,3 млн грн. Аукціон – 23 червня. Детальніше про об’єкт.

Запрошуємо інвесторів ознайомитися з повним переліком об’єктів. Детальніше про кожен з них та навіть більше на privatization.gov.ua. Також у нашому телеграм-каналі Приватизація в Україні ми публікуємо оголошення найпривабливіших пропозицій приватизації.

Залишити відповідь