Вперше за кілька років: ФДМУ виставив на приватизацію кар’єр – Дружбівський «Кварц»

9 березня команда Фонду проведе аукціон з рідкісним лотом – Дружбівський кар’єр нерудних копалин «Кварц» – зі стартовою ціною у 4,8 млн грн. Об’єкт приватизації знаходиться у Коростенському районі Житомирщини.

Протягом попередніх 2 років «Кварц» збиткував: 2021 року на 95 тис. грн, а 2022 року – на 290 тис. грн

Раніше у цьому кар’єрі добували пісок, гравій, глину і каолін. Новий власник може відновити видобувну діяльність навколо місцевого озера. 

Площа «Кварцу» складає понад 9 тис. м² та займає 128 га. Тут знаходяться 24 об’єкти нерухомості: будівлі управління, їдальня, побутовий корпус, гараж-стоянка для бульдозерів, корпус дроблення, трансформаторна підстанція, будівлі насосної станції, трансформаторні підстанції, тепловозне депо, гараж, пункт техобслуговування з прибудовою, будівля автогаража, будівля автовагової, дизельної електростанції з прибудовами, корпус первинного дроблення, будівля 2-го та 3-го дроблення, вузол розгрохотки з галереями загальною площею, 8 бункерів з лотками, фінське сховище, 4-й горизонт кар’єру, технологічна дорога асфальтована тощо. Технологічна дорога в напрямку села Рудня-Радовельська не підлягає приватизації.

За умовами приватизації заборонено звільнення працівників кар’єру протягом 6 місяців, також переможець аукціону буде зобов’язаний виплатити борги підприємства – 2,82 млн грн.

Адреса місцезнаходження кар’єру:  Житомирська обл., Коростенський р-н, смт Дружба, вул. Миру, 1. Дістатися від Коростеня можна трасою Е373.

Беріть участь в аукціоні за посиланням – https://bit.ly/3YKruMm. Реєстрація триває до 8 березня.

Детальніше про «Кварц» та його фінансові показники: https://bit.ly/3EkEnEL. Інші актуальні пропозиції приватизації розміщені на сайті privatization.gov.ua

Залишити відповідь