Прикарпаття – лідер з надходжень від малої приватизації в 2021 році

В 2021 році Івано-Франківська, Львівська області, Київ, Хмельниччина та Одещина увійшли до рейтингу ТОП-5 регіонів по залученню коштів від малої приватизації, який підготував Фонд державного майна України. Лідер рейтингу – Івано-Франківська область – за цей період дала до держбюджету найбільше надходжень – понад 800 млн грн.

Про це повідомив Фонд державного майна України.

Івано-Франківщина з результатом 803,4 млн гривень посіла перше місце серед найуспішніших областей по залученню коштів до держбюджету від малої приватизації.

На другій сходинці, згідно рейтингу ФДМУ, опинилася Львівщина. В 2021 році звідти від приватизації до державного бюджету надійшло 642 млн грн. Більшу частину цієї суми забезпечив успішний кейс приватизації недіючої Львівської виправної колонії №48 – вартість активу на торгах сягнула 400 млн гривень. Тепер на місці старого занедбаного об’єкту новий власник планує створити сучасний кампус.

Київ замикає трійку лідерів з результатом 382 млн грн. Також столиця тримає пальму першості за показником середньої кількості учасників торгів – 7,5 осіб.

Хмельниччина та Одещина посідають четверте та п’яте місця в рейтингу від Фонду держмайна з результатами 305 та 277,5 млн грн відповідно.

Залишити відповідь