У Рівному відбудеться приватизація експертно-технічного центру Держпраці

20 липня 2021 року відбудеться онлайн-аукціон з приватизації єдиного майнового комплексу державного підприємства «Рівненський експертно-технічний центр Держпраці».

Основним видом діяльності підприємства, відповідно до статуту, є технічні випробування та дослідження. Серед інших видів – діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, професійно-технічна освіта, діяльність у сфері охорони здоров’я, роздрібна торгівля тощо.

Підприємство володіє двома будівлями в центральній частині міста на вул. Лермонтова, 7: адміністративними приміщеннями площею 469,3 м²  та лабораторним блоком загальною площею 452,7 м². Розмір земельних ділянок під нерухомістю – 0,054 га. 

Стартова ціна ЄМК ДП «Рівненський експертно-технічний центр Держпраці»  становить 13 807 696 грн, а прийом заявок на участь в онлайн-аукціоні триватиме до 19 липня 2021 року.

Нагадаємо, загалом на прозору приватизацію буде виставлено 23 експертно-технічних центрів Державної служби України з питань праці, що надають послуги у сфері охорони та гігієни праці, промислової безпеки, тощо.

Приватизація цих активів зумовлена тим, що вони не є профільними для держави, їх діяльність можуть здійснювати приватні підприємства. Інвесторам пропонується вже працюючий бізнес із базою клієнтів та досвідом роботи на ринку.

Детальніше про Рівненський експертно-технічний центр Держпраці: https://bit.ly/35X4HTR 

Детальніше про проєкт з приватизації 23 експертно-технічних центрів Держпраці: https://bit.ly/3pIMTnp 

Залишити відповідь