Вже за тиждень відбудеться аукціон з приватизації майна непрацюючої виправної колонії в Одесі

25 червня 2021 року відбудеться онлайн-аукціон з приватизації окремого майна державної установи «Південна виправна колонія (№51)», що розташована в Малиновському районі Одеси, на вул. Люстдорфська дорога, 9.

Це один з 35-ти непрацюючих закладів виконання покарань, які плануються до виставлення на прозору приватизацію в рамках спільного проєкту Фонду держмайна та Міністерства юстиції під назвою “Велика приватизація в’язниць”.

3 червня відбувся перший успішний аукціон з приватизації законсервованої колонії у Львові, за результатами якого до державного бюджету мають надійти 407,5 млн грн. 70% з цих коштів підуть на будівництво нових сучасних закладів виконання покарань.

Переможцем аукціону у Львові стало ТзОВ «Девелопмент інжиніринг сервіс», що входить до групи компаній SoftServe. Інвестори вже поділилися планами розбудови території, яка в найближчому майбутньому має перетворитися із занедбаного кварталу в середмісті Львова на креативний офісний кампус.

Майно одеської колонії є не менш цікавим для інвесторів: понад 50 тис м² на ділянці 5,98 га в туристичному місті, недалеко від моря.

Стартова ціна складає 223 250 425 грн, а прийом заявок на участь в онлайн-аукціоні триватиме до 24 квітня включно.

Запрошуємо всіх охочих детальніше ознайомитися з інформацією про об’єкт, яка в повному обсязі та з рівним доступом для всіх розкрита на сайті privatization.gov.ua.

Залишити відповідь