Приватизація заводу «Судмаш»: онлайн-аукціон відбудеться 10 червня

10 червня 2021 року відбудеться онлайн-аукціон з приватизації державного пакету акцій розміром 100% статутного капіталу ПАТ«Херсонський завод «Судмаш».

Завод «Судмаш» є одним з 17 об’єктів, передаданих концерном «Укроборонпром» Фонду державного майна для подальшої прозорої приватизації. Йдеться про активи, які не потрібні державі​ для виконання ​безпекових функцій, знаходяться в занедбаному стані та потребують інвестицій.

«Судмаш» втратив колишні виробничі потужності, основна номенклатура продукції зараз – техніка для комунальних підприємств та пожежно-рятувальних частин. Значна частина приміщень заводу  – не використовується. Підприємство має податкову заборгованість та борги перед контрагентами, Пенсійним фондом і працівниками.

Разом із тим, об’єкт має потужний інвестиційний потенціал. У розпорядженні “Судмашу” – 11 об’єктів нерухомості загальною площею майже 33 тис м² та земельна ділянка площею 6,5201 га.

Завод освоїв нові види продукції, серед яких автопідйомники різної модифікації та призначення, має замовлення на цю техніку.

В рамках збереження профільної діяльності підприємство також продовжує виготовлення зразків суднових пристроїв, кнехтів, суднових водогазонепроникних дверей тощо. 

Завод постійно працює над освоєнням нових технологій металообробки, зменшення енергоспоживання, приймає участь в державних програмах імпортозаміщення.

Стартова ціна на актив складає 67 235 000 грн, а прийом заявок на участь в аукціоні триватиме до 9 червня.

Умови приватизації передбачають збереження соціальних гарантій для працівників, погашення заборгованості, збереження в технічному архіві товариства науково-технічної документації тощо.
Вся інформація по об’єкту викладена в онлайн – у віртуальній кімнаті даних за посиланням: https://bit.ly/3tMLr4A

Залишити відповідь