Вартість Луцького МПД ДП «Укрспирт» зросла у понад п’ять разів на прозорому приватизаційному аукціоні

30 березня відбувся онлайн-аукціон з приватизації окремого майна Луцького місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт», за результатами якого до держбюджету мають надійти 108,48 млн грн.

За право власності на актив на відкритих торгах змагалися п’ятеро учасників, які збільшили ціну у 5,2 разів – зі стартових 20 693 327 грн до 108 478 968 грн.

Об’єкт розташований в місті Луцьк Волинської області та складається з будівель, споруд і необхідного обладнання для виготовлення спирту.

Приватизація цього активу відбулася в рамках демонополізації спиртової галузі, яка розпочалася в 2020 році. Загалом на приватизацію держава виставить 41 МПД, що входять до держпідприємства «Укрспирт» та ще 37 об’єктів концерну «Укрспирт».

В 2021 році це вже п’ятий успішний аукціон з приватизації в спиртовій галузі. Загалом за результатами 2020-2021 років до державного бюджету має надійти більше 1 млрд грн від приватизації спиртових активів, а найголовніше – розпочалося формування нового ринку спирту.

Детальніше про приватизацію спиртової галузі та найближчі аукціони: https://bit.ly/3uWLWLA 

Залишити відповідь