Оголошено аукціон з приватизації окремого майна Ірпінського виправного центру

16 березня відбудеться онлайн-аукціон з приватизації окремого майна державної установи «Ірпінський виправний центр (№132)», що розташована в смт. Коцюбинське Київської області.

Об’єкт приватизації являє собою комплекс будівель та споруд загальною площею 28141,7 м² і знаходиться в самому центрі Коцюбинського – на вулиці Залізничній, 1. Загальна площа ділянок, які займає установа, – 8,3 га.

Ірпінський виправний центр припинив свою профільну діяльність в серпні 2019 року. Утримувати закриті установи, що не функціонують, є невигідним для держави, оскільки це мільйони гривень видатків щороку.

Об’єкт має чудовий інвестиційний потенціал. Навколо зведений новий житловий масив, поруч – великий парк. Підведені всі комунікації – водовідведення і водопостачання, електрика тощо. Відстань до столичної станції метро «Академмістечко» – лише 6 км.  Поруч є залізнична гілка та станція «Біличі», що дозволить новому власнику забезпечити чудову логістику.

Приватизація відбувається в рамках спільного проекту Фонду державного майна та Міністерства юстиції України, який передбачає виставлення на прозорі онлайн-аукціони майна 35-ти виправних закладів, що не працюють.

Стартова ціна на окреме майно державної установи «Ірпінський виправний центр (№132)» складає 220 211 588 грн, а прийом заявок на участь в онлайн-аукціоні триватиме до 15 березня. 

Детальніше про цей обєкт приватизації: https://bit.ly/376AfHz 

Залишити відповідь