Два гаражі у Хмельницькій області

Економічна нестабільність змушує громадян шукати нові способи стабільного, а ще краще, пасивного заробітку. Тенденція залишати своє авто в гаражі відходить у минуле через те, що сьогодні люди надають перевагу паркомісцям, побудованим біля власних житлових комплексів. А власне гараж може стати непоганим джерелом заробітку, якщо його здавати в оренду для зберігання «сезонних» речей: літніх шин для авто, мотоциклу, газонокосарки чи навіть трактору. А переобладнаний гараж під майстерню, автомийку чи кав‘ярню – дуже вигідний варіант.

До вашої уваги пропонуємо:

Перший об’єкт — Гараж загальною площею 19,0 кв. м.

Гараж загальною площею 19,0 кв. м. Обліковується на балансі Державної установи “Хмельницька обласна фітосанітарна лабораторія”, код за ЄДРПОУ 38481895.

Фундамент камінний, стіни цегляні, покрівля азбофанерна, перекриття – залізобетонні панелі.

Право власності на нерухоме майно зареєстроване за державою в особі Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів 31.10.2013, номер запису про право власності 3193167, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна 200131568258. Право оперативного управління зареєстроване за Державною установою “Хмельницька обласна фітосанітарна лабораторія” 27.03.2014

Покваптеся зареєструватися та взяти участь в аукціоні вже 21 травня. Не гайте часу!

  • Стартова ціна — 29 051 грн;
  • Дата проведення аукціону — 19 червня 2020 року;
  • Місцезнаходження об’єкта — Хмельницька обл., Ярмолинецький р-н, смт. Ярмолинці, вул. Шевченка, 2, гараж 2.

Детальніше: https://bit.ly/2WDRyLn

Другий об’єкт — Гараж загальною площею 20,3 кв. м.

Гараж є одним з гаражів загального гаражного бокса. Одноповерхова цегляна будівля, фундамент камінний, стіни цегляні, покрівля азбофанерна, перекриття дерев’яне, підлога цементна, в наявності електропостачання.

  • Стартова ціна — 13 408 грн;
  • Дата проведення аукціону — 19 червня 2020 року;
  • Місцезнаходження об’єкта — Хмельницька обл., Теофіпольський р-н, смт. Теофіполь, вул. Небесної Сотні, 27.

Детальніше: https://bit.ly/3hw0PNW

Залишити відповідь