Фільтри

Сумська область

Показано 1–12 з 119 результатів

 • Єдиний майновий комплекс Державного насінницького сільськогосподарського підприємства «Вирівське»

  Регiон:
  Сумська область

  Підприємтво займається вирощуванням зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур, розведенням великої рогатої худоби молочних порід. В користуванні державного підприємства “Вирівське” на території Вирівської сільської рада Конотопського району Сумської області перебувають земельні ділянки загальною площею 3275,5288 га.

  Quick View
  Дата аукцiону:
 • Одноквартирний житловий будинок № 4

  Регiон:
  Сумська область
  Стартова ціна:5 065

  Об’єкт незавершеного будівництва – одноквартирний житловий будинок №4. Сумська обл., Буринський р-н, с. Дяківка, вул. Урожайна, 7

  Quick View
  Дата аукцiону:
  12.04.2021
 • Магазин № 7

  Регiон:
  Сумська область

  Магазин №7 площею 146.3 кв. м. Сумська область, м.Ромни, вул.Прокопенка, 107-Б

  Quick View
  Дата аукцiону:
 • Об’єкт незавершеного будівництва – виробнича база (адмінбудівля, майстерня)

  Регiон:
  Сумська область
  Стартова ціна:680 050

  Дві окремо розташовані будівлі:

  1. Адміністративно-побутовий корпус (триповерхова цегляна споруда, загальною площею 585,5 кв.м., площею приміщень 1453,2 кв.м.).

  2.Ремонтно-механічна майстерня (цегляна одноповерхова окремо розташована будівля, площа забудови 533,9 кв. м, площа приміщень 471,22 кв.м.).

  Інженерні мережі відсутні. Ступінь будівельної готовності – 40%. Земельня ділянка – 13318,0 кв.м., в постійному користуванні.

  Quick View
  Дата аукцiону:
  16.03.2020
 • Котельня

  Регiон:
  Сумська область

  Котельня. Сумська область, Лебединський район, с.Михайлівка, вул.Набережна, 11. Об’єкт незавершеного будівництва.

  Quick View
  Дата аукцiону:
 • Промтоварний склад

  Регiон:
  Сумська область

  Промтоварний склад площею 391.5 кв. м

  Quick View
  Дата аукцiону:
 • Одноквартирний житловий будинок № 1

  Регiон:
  Сумська область
  Стартова ціна:1

  Монолітний фундамент (цемент, щебінь), який заглиблено в ґрунт на 2,0 м. Фундамент залито під розміщення підвалу на 3 приміщення. Біля фундаменту розташовані зруйновані рештки стін будинку. Інженерні мережі до об’єкта не підведено. На даний час об’єкт не охороняється, роботи з консервації не виконувались. Відомості про земельну ділянку: площа – 0,1224 га. Кадастровий номер 5924755500:05:004:0150. Цільове призначення: для індивідуального житлового, гаражного і дачного будівництва.

  Quick View
  Дата аукцiону:
 • Будинок культури № 1

  Регiон:
  Сумська область

  Будинок культури №1 за адресою: Сумська обл., Охтирський р-н, с. Стара Іванівка, вул. Решітька, 3а. Розмір об’єкта: 713.3 кв. м
  Стан задовільний.

  Quick View
  Дата аукцiону:
 • Продовольчий склад

  Регiон:
  Сумська область

  Продовольчий склад площею 164.1 кв. м

  Quick View
  Дата аукцiону:
 • Житловий будинок

  Регiон:
  Сумська область
  Стартова ціна:3 790

  Одноповерховий одноквартирний житловий будинок, загальною площею 80,6 кв.м. Об’єкт збудований із залізобетонних конструкцій, а саме: фундаменти – блоки бетонні, частково – цегляні; стіни – панелі полегшеного армованого бетону; перекриття – плити збірні залізобетонні. Інженерні мережі до будівництва не підведені.

  Територія не впорядкована. Об’єкт не охороняється. Рівень будівельної готовності об’єкта незавершеного будівництвом житлового будинку, за даними технічного паспорту, складає 47,0%. Робота з консервації об’єкта не проводилась.
  Відомості про земельну ділянку, на якій розташований об’єкт приватизації:земельна ділянка під об’єктом юридично не оформлена, її межі та розміри не визначені, кадастровий номер відсутній, за технічним паспортом площа забудови становить 116,00 кв.м.
  Покупець об’єкта малої приватизації – об’єкт незавершеного будівництва – житловий будинок, за адресою:Сумська область, Роменський район, с. Андріяшівка, вул. Шкільна, 59 має відповідати вимогам, передбаченим у статті 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

  1. Розбирання об’єкта та приведення земельної ділянки у належний стан протягом п’яти років з моменту укладання договору купівлі-продажу.

  2 Забезпечити відшкодування витрат регіонального відділення на проведення оцінки об’єкта приватизації в сумі 4160,00 грн. у місячний строк з дати нотаріальногопосвідчення договору купівлі-продажу.

  3. Подальше відчуження об’єкта можливе лише за умови збереження для нового власника об’єкта зобов’язань, визначених договором купівлі-продажу, виключно за згодою органу приватизації, який здійснює контроль за їх виконанням.

  При укладанні договору купівлі – продажу з переможцем аукціону на ціну продажу об’єкта нараховується податок на додану вартість у розмірі 20,0 відсотків.

  Витрати на нотаріальне посвідчення договору купівлі – продажу покладаються на покупця.

  Quick View
  Дата аукцiону:
 • Дитячий оздоровчий табір

  Регiон:
  Сумська область
  Стартова ціна:69 890

  Об’єкт розташований за межами населеного пункту – с. Собич, на території Собицької сільської ради, в лісовому масиві на березі річки Десна.

  Склад об’єкту: спальний корпус (1041,0 кв.м) та комплекс споруд у складі: їдальня (464,0 кв.м), 3 будівлі для обслуговуючого персоналу (216,3 кв.м, 230,9 кв.м та 230,8 кв.м), кінотеатр (376,9 кв.м), 2 будинки дозвілля (88,0 кв.м та 221,3 кв.м), медпункт (60,6 кв.м), альтанка. Рік вводу в експлуатацію: спальний корпус – 1986, їдальня – 1965, решта споруд – 1961. Об’єкт в оренду не передавався, не використовувався понад 10 років.

  Земельна ділянка перебуває у постійному користуванні ДП «Шосткинське лісове господарство». Об’єкт розташований на землях лісового фонду, межує з прибережною смугою, що накладає деякі обмеження у його використанні. Земельна ділянка розташована в лісовому масиві Собицького лісництва, в кварталі 2, що віднесений рекреаційно-оздоровчих лісів поза межами зелених зон з особливим режимом користування, має загальнодержавний характер власності на природний ресурс рекреаційного призначення.

  Quick View
  Дата аукцiону:
  06.03.2020
 • Контора

  Регiон:
  Сумська область

  Контора площею 68.8 кв. м

  Quick View
  Дата аукцiону: