З 2 по 6 лютого команда ФДМУ планує провести 28 приватизаційних аукціонів. Аукціони заплановані в Черкаській, Чернівецькій, Чернівецькій, Київській, Полтавській, Одеській, Вінницькій, Дніпропетровській, Львівській, Волинській, Кіровоградській, Івано-Франківській, Тернопільській та Сумській областях.
До Вашої уваги лоти наступного тижня:
ЄМК ДП «Неполоковецький комбінат хлібопродуктів» загальною площею 41 996,7 м²
До складу активу входить: 129 одиниць нерухомого майна, 24 одиниці транспортних засобів та спецтехніки 1983–2013 років випуску, 1204 одиниць обладнання, меблів, інвентарю тощо.
Місцезнаходження: Чернівецька обл., смт Неполоківці, вул. Магістральна, 43.
Стартова ціна – 194,96 млн грн. Дата аукціону – 5 лютого.
Посилання на аукціон / Детальніше про актив
ЄМК ДП «Зарубинський спиртовий завод» 28804,5 м²
Об’єкт включає в себе: 58 одиниць нерухомого майна та інфраструктури (виробничі, складські, адміністративні будівлі та споруди тощо), спеціалізоване габаритне обладнання (бродильні чани, ємності, бункери зернові, цистерни спиртові, цистерни ефірні, мазутні ємності, випаровувач, ваги 15 т, ваги 25 т), 27 одиниць транспортних засобів та спеціальної техніки.
Адреса: Тернопільська обл., Тернопільський (Збаразький) р-н, с. Зарубинці.
Стартова ціна – 146,4 млн грн. Дата аукціону – 6 лютого.
Посилання на аукціон / Детальніше про актив
Державний пакет акцій АТ «Укрзахідвуглебуд» 12295,48 м²
До складу активу входить: державний пакет акцій товариства, що становить 99,6667 % статутного капіталу товариства. Об’єкт включає: 49 одиниць нерухомого майна, 50 одиниць транспортних засобів 1973 – 2011 року.
Місцезнаходження: Львівська обл., м. Шептицький, вул. Будівельна, 1.
Стартова ціна – 56,2 млн грн. Дата аукціону – 6 лютого.
Посилання на аукціон / Детальніше про актив
Державний пакет акцій АТ «Коломийський завод сільськогосподарських машин» 81776,8 м²
До складу активу входить: 75 одиниць нерухомого майна, 8 одиниці транспортних засобів та спецтехніки 1986–1996 року випуску.
Місцезнаходження: Івано-Франківська обл., Коломийський р-н, м. Коломия, вул. Едельвейсів, 6.
Стартова ціна – 11,99 млн грн. Дата аукціону – 5 лютого.
Посилання на аукціон / Детальніше про актив
Об’єкт незавершеного будівництва – «Зернопереробний комплекс» 688,5 м²
До складу об’єкта входять 14 будівель та споруд, а саме: будівля млина, вагової, насосна тощо.
Місцезнаходження: Київська обл., Бориспільський (Переяслав-Хмельницький) р-н, с. Соснова, вул. Центральна, 34-а.
Стартова ціна – 6,9 млн грн. Дата аукціону – 6 лютого.
Посилання на аукціон / Детальніше про актив
Інформація про інші пропозиції приватизації є на privatization.gov.ua. Також ми публікуємо оголошення з приватизаційними аукціонами у нашому телеграм-каналі «Приватизація в Україні».
















