Ганнопільський спиртзавод на приватизації – аукціон 31 серпня

Фонд держмайна запрошує Вас 31 серпня взяти участь в приватизаційному аукціоні Ганнопільського спиртзаводу. Стартова вартість підприємства – 3,8 млн гривень.

Спиртзавод на Хмельниччині розпочав свою діяльність у 1928 році. Це підприємство може виробляти 20 тисяч літрів спирту на добу. Однак з 2011 року завод не здійснює діяльності. На підприємствах спиртової галузі можна виробляти алкогольні напої, газовану воду, розчинники для хімічної промисловості та біоетанол.

Площа приміщень спиртзаводу складає 10208 м² – сюди входять 62 будівлі: адмінприміщення, склади, цехи, майстерні, спиртосховища та свердловини.Окрім переможної ставки, новий власник повинен сплатити 16,2 млн гривень боргів перед працівниками та бюджетом.

Це вже друга спроба продати Ганнопільський спиртзавод. На попередньому аукціоні інвестор запропонував 2,6 млн гривень, однак не оплатив лот та втратив 400 тисяч гарантійного внеску.

Усі найцікавіші пропозиції приватизації Ви можете знайти на нашому сайті privatization.gov.ua, а також у телеграм-каналі Приватизація в Україні

Запрошуємо підписуватися та слідкувати, аби бути в курсі усіх новин про приватизацію в Україні.

Залишити відповідь