Фонд держмайна залучив понад 252 млн гривень на приватизаційних аукціонах червня

У червні сума переможних ставок на приватизаційних аукціонах об’єктів від ФДМУ сягнула 252,3 млн грн – фінальна вартість активів втричі перевищила стартові ціни. Загалом було продано 52 об’єкти державного майна.

Найбільшими активами червня, які було приватизовано в електронній системі Прозоро. Продажі, стали:

  • Державне підприємство “Державний фонд геопросторових даних України”, ціна якого зросла у 4,5 раза за конкуренції 10 учасників і склала майже 100 млн грн; 
  • Аграрний актив (теплиці) на Івано-Франківщині, за який змагалися 13 учасників та збільшили вартість активу у 41 раз з 1,1 до 44 млн грн;
  • Ізмаїльській винзавод, переможна вартість якого склала 36 млн грн за конкуренції 3 учасників. 

У 53 аукціонах взяли участь понад 280 підприємців — в середньому по 5 учасників на кожний аукціон. Найбільшу кількість підприємців у червні зібрав аукціон з приватизації теплиць у Львівській області за який змагалися 32 учасники, збільшивши ціну активу у 869 разів з 4,3 тис. грн до 3,7 млн грн.

Топ–3 регіональних відділення ФДМУ із залучення інвестицій за підсумками червня: РВ по Вінницькій та Хмельницькій областях (101,8 млн грн), РВ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях (66 млн грн), а також РВ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях (49 млн грн).

Участь у приватизаційних аукціонах Фонду держмайна – це наближення нашої Перемоги та підтримка економічного фронту України, адже всі кошти, які залучає ФДМУ йдуть на підтримку Сил Оборони. 

Детальніше про наступні аукціони та цікаві лоти для приватизації на privatization.gov.ua, а також у телеграм-каналі Фонду держмайна «Приватизація в Україні».

Залишити відповідь