З 15 по 19 травня Фонд держмайна заробив понад 60 млн грн на приватизаційних аукціонах

З 8 по 12 травня сума переможних ставок приватизаційних аукціонів Фонду держмайна сягнула 60,2 млн грн. У 9 аукціонах взяли участь 62  учасники, а завдяки конкуренції вартість активів зросла у 28 разів від стартової ціни.

Цього тижня у попиті здебільшого була приватизація нерухомості. Серед активів — виробничий будинок з господарськими будівлями у Полтавській області, приміщення в Івано-Франківську та Києві, а також приміщення у Тернопільській області. Також нового власника знайшов “Регіональний дослідно-експериментальний комплекс”, що знаходиться на березі Хаджибейського лиману.

З 22 по 26 травня Фонд держмайна планує 19 приватизаційних аукціонів. Підприємцям пропонується придбати будівлі у Миколаївській та Полтавській області, фасадний будинок у Києві, дослідний завод у Миколаєві та автотранспортне підприємство у столиці.

Беріть участь в прозорих приватизаційних аукціонах та робіть внесок у Перемогу України, адже всі кошти, які залучає Фонд держмайна йдуть на підтримку Сил Оборони.

Детальніше про наступні аукціони Ви можете дізнатися на сайті privatization.gov.ua. Також ми публікуємо оголошення цікавих об’єктів приватизації у телеграм-каналі «Приватизація в Україні».

Залишити відповідь