Криворізький експертно-технічний центр на приватизації – до аукціону 3 дні!

28 квітня Фонд держмайна планує провести приватизаційний аукціон єдиного майнового комплексу ДП «Криворізький експертно-технічний центр Держпраці». Загальна площа активу 5464,82 м². Стартова ціна складає 19,2 млн грн.

Актив має 3 будівлі, комплекс гаражів площею та 19 одиниць транспорту. До складу об’єкта входить також технічне обладнання центру, меблі та виробничий інвентар.

З початку своєї діяльності центром проводиться робота з технічного діагностування та технічного огляду шахтних підйомних та головних вентиляційних установок, вантажопідіймальних механізмів, котлів та паропроводів, повітрозбірників та посудин, що працюють під тиском та інше.

У сфері надаваних послуг Криворізький експертно-технічний центр – один з небагатьох споріднених підприємств, хто освоїв напрямок діяльності з проведення технічного діагностування та технічного огляду обладнання в металургійній, ливарній та коксохімічній галузях промисловості.

Адреса місцезнаходження активу – Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Миколи Світальського, 1К.

Беріть участь в аукціоні за посиланням: https://bit.ly/40wT2EX, реєстрація триває до 27 квітня.

Дізнавайтесь більше про об’єкт приватизації на його сторінці – https://bit.ly/3nKLJvJ. 

Усі найцікавіші пропозиції приватизації Ви можете знайти на нашому сайті privatization.gov.ua, а також у телеграм-каналі Приватизація в Україні

Запрошуємо підписуватися та слідкувати, аби бути в курсі усіх новин про приватизацію в Україні.

Залишити відповідь