Ціну на Вашківський спиртзавод у прикордонній області знижено вдвічі. Аукціон відбудеться 6 лютого

6 лютого Фонд держмайна проведе аукціон з приватизації Вашківського спиртзаводу у Чернівецькій області. Стартову ціну знижено на 50% і тепер вона складає 1,9 млн грн.

Спиртзавод знаходиться за 40 км від Чернівців та близько 70 км від державного кордону України. Транспортна розв’язка дозволяє перевозити продукцію до обласних центрів Заходу України, Румунії та Молдови через автотранспортні шляхи Р62, М19 та Н10.

На базі заводу можна розгорнути виробництво спиртних напоїв, ліків та косметики. Також майно підприємства призначене для зберігання та обробки сировини для хлібопекарської продукції.

Єдиний майновий комплекс включає у себе 32 об’єкти, сукупна площа яких становить 19 774 м². До них належать: 

  • будівлі виробничого корпусу, млину, насосної станції, дріжджобродильної, адміністративно-побутовий корпус, зерноскладу, трансформаторна, будівля млину, кафе, спиртосховища, вагової, складів, солодовні, сараю, картоплесховища, хлораторної;  
  • приміщення їдальні, котельні, розливного цеху, очисного цеху, центрального складу, купажного цеху, спиртосховище, мазутне господарство, залізнодорожний тупик, нафтозлив, бардяна яма, 2 гноєсховища, силосні ями, 2 артескважини;
  • незавершені будівництва очисних споруд та цеху заморожених продуктів. 

Також тут наявні 12 транспортних засобів – легкові, вантажні та спецтехніка.

Майно перебуває у задовільному стані та знаходиться за адресами: Вижницький р-н, м. Вашківці, вул. Шевченка, 5 (головний корпус), вул. Соборна, 2-В, вул. Базарна, вул. Лісова та Новоселицький р-н., Новоселиця, вул. Горького, 8.

Взяти участь в аукціоні – https://bit.ly/3Y3idOE. Реєстрація триває до 5 лютого.

Детальна інформація щодо майна, що підлягає приватизації та умови приватизації за посиланням — https://bit.ly/3k8xJtW

Аби дізнаватися про найцікавіші пропозиції підписуйтесь на наш телеграм канал Приватизація в Україні.

Залишити відповідь