Приватизація Стадницького місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт» відбудеться 9 листопада

9 листопада відбудеться онлайн-аукціон з приватизації Стадницького місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт», що розташоване у Київській, Полтавській, Черкаській та Житомирській областях.

Стартова ціна – 28,9 млн грн, без урахування ПДВ, гарантійний внесок для участі в аукціоні становить 5,8 млн грн. Заявки для участі в електронному онлайн-аукціоні приймаються до 8 листопада.

Загальна площа будівель об’єкта – 6 964,4 м², земельних ділянок – 22,8522 га. Перелік майна  складається з 25 найменування будівель та 510 одиниць устаткування, рухомого та іншого майна для  провадження діяльності.

Об’єкт приватизації забезпечений усім необхідним технологічним обладнанням та комунікаціями для виробництва продукції, має вигідне розташування та інвестиційний потенціал.

Актив розташований за адресами: 

  • Київська обл., Білоцерківський р-н (Тетіївський р-н),  с. Стадниця, вул. Заводська, 1, 2, 3 та 12 
  • Київська обл., Білоцерківський р-н, с. Тхорівка,  вул. Сквирська, 42; 
  • Полтавська обл., Лубенський р-н, с. Вишняки, вул. Заводська, 1; 
  • Черкаська обл., Уманський р-н, с. Іваньків, вул. Робоча, 4; 
  • Житомирська обл., Коростенський р-н, с. Липники,  вул. Заводська, 1.

Відповідно до умов приватизації, новий власник додатково зобов’язаний сплатити кошти в розмірі балансової вартості активу на рахунки ДП “Укрспирт” для погашення заборгованості підприємства, в тому числі на виплату боргів по заробітній платі.

Детальніше про об’єкт та умови його приватизації: https://cutt.ly/NNza3Hc

Взяти участь в аукціоні: https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2022-10-22-000001-3

Запрошуємо до участі в приватизаційних аукціонах! З найкращими пропозиціями ви можете ознайомитись в нашому інвестменю: https://privatization.gov.ua/restart-2022/

Залишити відповідь