25 лютого відбудеться аукціон з приватизації Вузлівського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”

25 лютого відбудеться онлайн-аукціон з приватизації окремого майна  Вузлівського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”. 

Актив розташований за адресами: Львівська область, Червоноградський р-н, с. Вузлове, вул. Шевченка, 7 та Львівська обл., Червоноградський р-н, м. Радехів, вулиця Галицька, 6. 

Стартова ціна  — 21 708 351 гривень.

Розмір гарантійного внеска  — 2 170 835,12 гривень.


Об’єкт приватизації заснований у 1912 році та востаннє модернізований у 2019 році, займається виготовленням спирту етилового ректифікованого. Вузлівське місце провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт” забезпечене усім необхідним технологічним обладнанням та комунікаціями для виробництва продукції. 
Актив включає 24 об’єкта нерухомого майна загальною площею 11959,70 м²., 31 одиницю транспортних засобів та 516 одиниць устаткування.

Загальна площа п’яти земельних ділянок, на яких розташований об’єкт приватизації, складає 12,7013 га.

На території об’єкта приватизації перебуває майно, яке не увійшло до складу об’єкта приватизації, а саме: готова продукція, товари, сировина і матеріали, у тому числі сировина у незавершеному виробництві, паливо тощо. ДП “Укрспирт” має беззастережне право користування та розпорядження майном, яке не увійшло до складу об’єкта приватизації та продовжує перебувати на балансі.

На балансі ДП “Укрспирт” перебуває протирадіаційне укриття площею 239,6 кв.м, яке входить до складу приміщення будівлі головного корпусу за адресою: Львівська обл., Червоноградський (колишній – Радехівський) р-н, с.Вузлове, вул. Шевченка, 7 і не підлягає приватизації. Даний об’єкт цивільної оборони і залишається на балансі ДП “Укрспирт”.
Згідно з приватизаційними умовами, протягом 5-ти робочих днів з моменту переходу до покупця права власності на об’єкт він зобов’язаний перерахувати на рахунок ДП “Укрспирт”, як балансоутримувача майна, грошові кошти у сумі 21 708 351,18 грн для погашення ДП “Укрспирт” боргів із заробітної плати, перед бюджетами (у тому числі штрафних санкцій) та з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, та іншої простроченої кредиторської заборгованості.

Заявки для участі в електронному аукціоні без умов приймаються до 24 лютого.

Детальніша інформація про окреме майно Вузлівського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”: https://bit.ly/3ohUlXm .

Залишити відповідь