ЄМК ДП “Чернігівський експертно-технічний центр “Держпраці” виставлено на приватизаційний онлайн-аукціон

24 вересня 2021 року відбудеться онлайн-аукціон з приватизації Єдиного майнового комплексу державного підприємства “Чернігівський експертно-технічний центр Держпраці” за адресою: м. Чернігів, вул. Красносільського, 89. 

Покупець об’єкта приватизації отримає у власність будівлі та споруди загальною площею 1033,4 м², в т.ч.: одноповерхову цегляну будівлю, загальною площею 839,7 м², а також приміщення навчально-методичного центру площею 193,7 м². Окрім того, на балансі державного підприємства знаходяться 10 транспортних засобів.

Будівля та приміщення перебувають у задовільному стані. Наявні основні інженерні комунікації: опалення, електропостачання, водопостачання та водовідведення, газопостачання. 

Підприємство на праві постійного користування розпоряджається земельною ділянкою площею 3442 м², що знаходиться під будівлею експортно-технічного центру. Загальна площа земельних ділянок становить 0,3467 га. Земельні ділянки під об’єктом приватизації не є об’єктом продажу. 

Об’єкт має вигідне місцерозташування. Поблизу знаходяться комерційні та державні установи.

Стартова ціна об’єкта приватизації становить 18 721 808 грн.

Заявки для участі в онлайн-аукціоні приймаються до 23 вересня включно.Більше інформації про об’єкт приватизації: https://bit.ly/2RWr9ZQ.

Залишити відповідь