Чернігівщина: приватизація єдиного майнового комплексу Держпраці

11 серпня 2021 року відбудеться онлайн-аукціон з приватизації єдиного майнового комплексу державного підприємства «Чернігівський експертно-технічний центр Держпраці».

Це діюче підприємство, розташоване за адресою: м. Чернігів, вул. Красносільського, 89. Основним видом його діяльності, відповідно до Статуту, є регулювання та сприяння ефективному веденню економічної діяльності суб’єктів господарювання.  Серед інших видів діяльності: експертиза стану дотримання законодавства про працю,  навчання з питань охорони праці, атестація робочих місць та санітарно-гігієнічні дослідження небезпечних факторів на робочих місцях тощо.

У власності підприємства знаходяться дві будівлі: адміністративна – площею 839,7 м², та приміщення навчально-методичного центру, площею 193,7 м². Будівля та приміщення перебувають у задовільному стані та забезпечені усіма необхідним інженерними комунікаціями. Крім того, підприємство володіє 9 автомобілями та легковим причепом.

Стартова ціна комплексу складає 9 248 150,41 грн., а прийом заявок проводиться до 10 серпня включно. Більш детально про Чернігівський експертно-технічний центр Держпраці за посиланням: https://bit.ly/2TfQyyh

Залишити відповідь