Приватизація спиртових активів: ціна Мартинівського МПД та зберігання спирту зросла до 68,1 млн грн

30 червня відбувся онлайн-аукціон з приватизації окремого майна Мартинівського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт», за результатами якого до держбюджету мають надійти 68,1 млн грн.

За право власності на відкритих торгах змагалися троє учасників, які збільшили ціну в  2,2 рази зі стартових 31 020 226 грн до 68 100 001 грн.

Підприємство знаходиться в с. Мартинівка Жмеринського району Вінницької області та має у своєму розпорядженні необхідні засоби для виготовлення спирту.

Переможець аукціону має підписати протокол про результати аукціону, укласти договір купівлі-продажу і здійснити розрахунок – після цього процес приватизації об’єкту вважатиметься офіційно завершеним.

У разі, якщо переможець аукціону відмовляється підписувати протокол, сплачений ним гарантійний внесок у розмірі 3 102 022 грн буде перераховано до держбюджету, а право на підписання протоколу та укладання договору перейде до учасника, який зайняв друге місце.

Якщо ж і посівший друге місце учасник відмовиться від купівлі, то об’єкт буде в найкоротші терміни виставлений на новий аукціон без зменшення стартової ціни.

Загалом за результатами 2020-2021 років до державного бюджету мають надійти близько 1,5 млрд грн від приватизації спиртових активів, а найголовніше – розпочалося формування нового ринку спирту.

Детальніше про приватизацію спиртової галузі та найближчі аукціони: https://bit.ly/3uWLWLA 

Залишити відповідь