Оголошено аукціон з приватизації Мишковицького МПД та зберігання спирту ДП «Укрспирт»

6 липня 2021 року відбудеться онлайн-аукціон з приватизації окремого майна Мишковицького місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт» (спиртове виробництво).

Підприємство розташоване в двох локаціях на Тернопільщині: селі Мишковичі та селищі міського типу Дружба.

До складу об’єкта приватизації входять будівлі та споруди загальною площею 12 318,5 м², серед яких: адміністративний корпус, виробничі корпуси, спиртосховища, склади, майстерні, градирня, бардосховище тощо. Наявне основне технологічне обладнання, що знаходиться в задовільному стані, а також необхідні комунікації: водопостачання, електропостачання, каналізація та під’їзні шляхи.

Загалом перелік окремого майна, що буде виставлено на онлайн-аукціон, складається з 511 найменувань будівель, обладнання, рухомого та іншого майна.

Загальна площа земельних ділянок – 13,8553 га.

Стартова ціна активу становить 7 291 753 грн, а прийом заявок на участь в онлайн-аукціоні триватиме до 5 липня 2021 року.

Приватизація Мишковицького місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт» проходить в рамках демонополізації спиртової галузі, яка розпочалася в 2020 році. Загалом на приватизацію держава виставить 41 МПД, що входять до держпідприємства «Укрспирт» та ще 37 заводів, що об’єднані в концерн «Укрспирт».

Детальніше про Мишковицьке МПД та зберігання спирту ДП «Укрспирт»: https://bit.ly/2NL6Ig2 
Детальніше про демонополізацію спиртової галузі: https://bit.ly/3rMok9I

Залишити відповідь