Від приватизації Дунаєвецького комбінату хлібопродуктів до бюджету мають надійти понад 227 млн грн

Від приватизації єдиного майнового комплексу державного підприємства «Дунаєвецький комбінат хлібопродуктів” до бюджету мають надійти 227 090 000 грн (без урахування ПДВ).

Саме такою була початкова цінова пропозиція зареєстрованого учасника онлайн-аукціону з приватизації зазначеного об’єкту, яка перевищила стартову ціну на майже 40 млн грн.

Зростання ціни навіть за умови реєстрації лише одного учасника зумовлено механізмом прозорих приватизаційних аукціонів. Учасники мотивовані підвищувати ціну від стартової ще на етапі реєстрації при подачі цінових пропозицій, адже не знають ні про кількість інших зареєстрованих учасників, ні про розміри їх цінових пропозицій. Разом із тим, вища початкова пропозиція надає конкурентну перевагу під час торгів. 

Фонд держмайна працює над підготовкою до прозорої приватизації ще 6 комбінатів хлібопродуктів. Йдеться про Полтавський, Радивилівський, Неполоковецький, Ніжинський, Івано-Франківський та Новопокровський КХП.

Дунаєвецький комбінат хлібопродуктів став першим об’єктом цього проекту. Розташоване на Хмельниччині та створене майже 100 років тому, у далекому 1925 році, нині це бюджетоутворююче підприємство смт Дунаївці, яке забезпечує роботою 128 місцевих жителів. Проте це вже давно не єдине підприємство регіону, діяльність якого пов’язана з наданням послуг складського господарства (приймання, зберігання, очищення, сушіння та зберігання зерна) та виробництвом продуктів борошномельно-круп’яної промисловості. Підприємству потребує інвестицій у модернізацію для подальшого розвитку. Це також дозволить створити додаткові робочі місця та забезпечити зростання податкових надходжень до місцевих бюджетів.

Залишити відповідь