Майновий комплекс колишнього ДП «Трансмаш»: онлайн-аукціон відбудеться 5 травня

5 травня 2021 року відбудеться онлайн-аукціон з приватизації майна єдиного майнового комплексу колишнього державного підприємства «Трансмаш», яке зараз знаходиться на балансі структурного підрозділу ДП «Управління справами Фонду державного майна України» (Дніпропетровська філія).

Об’єкт приватизації складається з будівель та споруд загальною площею 45 968,5 м², серед яких: головний корпус, склади, гаражі, зварювальна лабораторія, киснева накопичувальна, вентиляційна градирня, малярне відділення та інші спеціалізовані приміщення. 

Крім того, до складу майнового комплексу входять 10 одиниць колісних транспортних засобів, обладнання та інвентар промислового призначення. 

Загальна площа земельних ділянок – 24,0094 га.

ДП «Трансмаш» – машинобудівний завод в Кривому Розі Дніпропетровської області, який займався виробництвом вагонів-самоскидів, запасних деталей і вузлів до них, піввагонів, а також ремонтом (в т.ч. капітальним) і обслуговуванням залізничних рухомих складів. Станом на зараз – господарська діяльність не здійснюється.

Одна з основних цілей, яку переслідує Фонд держмайна, під час приватизації об’єктів такого типу – перетворення непродуктивних активів в продуктивні шляхом залучення компетентних інвесторів. 

Стартова ціна складає 37 806 422 грн, а прийом заявок на участь в аукціоні триватиме до 30 квітня.
Детальніше про цей об’єкт приватизації: https://bit.ly/3g8InN3

Залишити відповідь