Львів: відбудеться аукціон з приватизації ПрАТ “ПКІ конвеєробудування”

30 квітня 2021 року відбудеться онлайн-аукціон з приватизації пакету акцій розміром 72,6920% статутного капіталу ПрАТ “Проектно-конструкторський інститут конвеєробудування”.

Актив розташований у Львові, на вулиці Базарній, 20. Загальна площа будівель та споруд складає 5 378,4 кв. м., площа земельних ділянок Інституту – 0,5681 га.

“ПКІ конвеєробудування” є єдиним в Україні спеціалізованим інститутом по розробці та проектуванню транспортних систем, підіймально-транспортного обладнання неперервної дії.

Серед основних видів діяльності – дослідження й експериментальні розробки у сфері природничих і технічних наук та технічні випробування і дослідження.

В Інституті накопичений значний інтелектуальний потенціал. В технічному архіві зберігаються проектно-конструкторські документи на більш ніж 30 видів обладнання транспортних систем для механізації та автоматизації вантажно-розвантажувальних та транспортно-складських робіт, що в різні часи були розроблені інститутом та поставлені на виробництво більше 2-х тисяч підприємств різних галузей господарства України та країн колишнього СРСР.

Згідно з приватизаційними умовами, інвестор зобов’язаний забезпечити збереження основного виду діяльності, освоїти нові види продукції, робіт та послуг, а також не допустити звільнення працівників.

Стартова ціна складає 118 070  грн, прийом заявок на участь в онлайн-аукціоні триватиме до 29 квітня 2021 року.
Детальніше про цей об’єкт приватизації: https://bit.ly/3wE0z77

Залишити відповідь