Готель «Слов’янський» в Новгород-Сіверському на прозорому онлайн-аукціоні

4 березня 2021 року відбудеться онлайн-аукціон з приватизації єдиного майнового комплексу державного комерційного підприємства «Готель «Слов’янський», що знаходиться в Новгород-Сіверському на Чернігівщині.

Готель розташований на мальовничому березі річки Десна в безпосередній близькості від Спасо-Преображенського монастиря (XI-XII ст.). Новгород-Сіверський, місто легендарного князя Ігоря Святославовича, де збереглася ціла низка історико-культурних пам’яток, є одним з найцікавіших для туристів міст в Україні.

Номерний фонд у кількості 30 шт. представлений в чотирьох категоріях: стандарт, напівлюкс, люкс, апартаменти. Кожен номер обладнаний кондиціонером, сейфом, і окремою ванною кімнатою. Для зручності гостей в усіх номерах передбачені електронні замки, супутникове телебачення та інтернет. 

Конференц-зал готелю вміщує до 40 осіб, обладнаний усім необхідним для проведення конференцій, ділових зустрічей, корпоративних і приватних заходів. На базі готелю функціонує ресторан на дві зали – велика (на 100 місць) та мала (на 30 місць). До комплексу входять: салон краси, тренажерний зал, більярд-клуб, турецька лазня, сауна з басейном, диско-бар на 75 осіб.

Нерухомість, що входить до складу єдиного майнового комплексу: будівля готелю (чотири поверхи та надбудова) площею 4752,7 м²., будівля котельні і гаражу площею 131,2 м². Рік побудови – 2005. Загальна площа – 4883,9 м².

Тип опалення – автономне газове та фанкойли, водовідведення та холодне водопостачання – централізоване, гаряче водопостачання – автономне. 

Готель розташований за 2 км від автовокзалу. Відстань до м. Чернігова – 171 км. В 10 хв. їзди, за 8 км від готелю в селі Троїцьке є функціонуючий аеродром. На відстані 100 м від готелю розміщений стадіон, який у разі потреби можна використати в якості гелікоптерного майданчика. 

Стартова ціна на об’єкт складає 52 656 516 грн., а прийом заявок на участь в онлайн-аукціоні триватиме до 3 березня.
Детальніше про готель «Слов’янський» в Новгород-Сіверському: https://bit.ly/3aMSrXK

Залишити відповідь