Розпочато процес залучення інвестора у ПАТ «Центренерго», – Дмитро Сенниченко

Голова Фонду державного майна України Дмитро Сенниченко видав наказ щодо створення конкурсної комісії з відбору радників з приватизації ПАТ «Центренерго».

«Інвестиційні радники вже працюють з 5 об’єктами великої приватизації, і  Фонд державного майна України розпочав процедури відбору радників з приватизації для Центренерго. У лютому будуть запущені процедури  підготовки до приватизації ряду наступних об’єктів великої приватизації. З метою детального аналізу стану справ в компанії за результатами 2019  року Фонд держмайна також залучає аудиторську компанію з бездоганною репутацію», – прокоментував рішення Голова Фонду державного майна України.

Нагадаємо, що нещодавно Фонд держмайна також здійснив ротацію членів наглядової ради ПАТ «Центренерго», а також видав наказ про проведення конкурсу на керівника Центренерго та направив наказ до Міністерства економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства для його організації.

Дмитро Сенниченко повідомив, що виконання цих невідкладних заходів забезпечить максимально прозору та конкурентну приватизацію і 100-відсоткове виконання закладених у державний бюджет-2020 планів надходжень від приватизації. Цей крок здійснений у рамках загальної політики ФДМУ щодо ліквідації корупційних схем на державних підприємствах і залучення стратегічних інвесторів у вітчизняну економіку.

Залишити відповідь