Фільтри

Одеська область

Показано 1–12 з 70 результатів

 • ПАТ «Машинобудівне виробниче об’єднання «Оріон»

  Регiон:
  Одеська область

  Державний пакет акцій розміром 50,0000 % статутного капіталу ПАТ «Машинобудівне виробниче об’єднання «Оріон», що становить 2883281 штуку акцій (код за ЄДРПОУ 14309913, м. Одеса, вул. Академіка Гаркавого, 6).
  Номінальна вартість пакета акцій 720 820,25 грн.
  Виробляє: компресори для побутових холодильників та морозильників; компресори для транспортних кондиціонерів; системи кондиціювання повітря для транспортних засобів; суцільно тягнені алюмінієві фляги для зберігання та транспортування молочних продуктів; торговельне холодильне обладнання; вироби з алюмінію, нержавіючої сталі, пластмаси побутового призначення.

  Quick View
  Дата аукцiону:
 • Пасажирський павільйон в Лузанівці

  Регiон:
  Одеська область

  Об‘єкт уявляє собою приміщення павільйону площею 13,14 кв.м. з відкритим майданчиком площею 812,54 кв.м., розташованим навколо павільйону.
  Об’єкт зареєстровано.
  Номер документу про реєстрацію: 51506550.
  Дата реєстрації: 22.12.2015.
  Об‘єкт знаходиться в оренді.

  Quick View
  Дата аукцiону:
 • Єдиний майновий комплекс – Державна судноплавна компанія «Чорноморське морське пароплавство»

  Регiон:
  Одеська область

  Єдиний майновий комплекс – Державна судноплавна компанія «Чорноморське морське пароплавство», м. Одеса, вул. Ланжеронівська, 1.
  Інформація про балансову вартість відсутня.
  На виконання рішення Кабінету Міністрів України (протокол засідання Кабінету Міністрів України від 26.05.2018 № 18) приватизацію зупинено наказом Фонду державного майна України від 01.06.2018 № 725.

  Quick View
  Дата аукцiону:
 • Будівля магазину

  Регiон:
  Одеська область
  Стартова ціна:696 292

  Об’єкт – це нежитлові приміщення загальною площею 252,0 кв.м., які використовуються під магазин. Одноповерхова будівля, в якій знаходяться зазначені приміщення, побудована у 1956 році: стіни з каменю черепашнику, перекриття – з залізобетонних плит; складається з тринадцяти суміжно-роздільних приміщень. Приміщення забезпечені електро-, водопостачанням та каналізацією, знаходяться у задовільному стані.

  Quick View
  Дата аукцiону:
  02.09.2020
 • Єдиний майновий комплекс державного підприємства «Регіональний дослідно-експериментальний комплекс»

  Регiон:
  Одеська область

  До складу нерухомого майна державного підприємства входять господарчий майданчик, під’їзна дорога, кіоск, башня Рожновського, інкубаційний цех, дамби, шлюз регульований, залізобетонний причал, склад кормів, верховини, склад кормів, гараж, будинки рибака, вбиральня, будівлі лабораторії, льодовика, вагової, навіси, басейн, огорожа.
  Нерухоме майно підприємства розташовано в Біляївському р-ні (с. Паліївка), Роздільнянському р-ні (с. Отрадове, с. Єгорівка).
  Засновник РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ. Внесок 1501306.00 грн, 100%.

  Quick View
  Дата аукцiону:
 • Нежитлова будівля (6/100 часток)

  Регiон:
  Одеська область
  Стартова ціна:447 000

  Одноповерхова нежитлова будівля складу №16 загальною площею 1312,8 кв.м, 1967 року побудови. Балансоутримувач об’єкта відсутній. Зберігач – ТОВ “Кононівський елеватор” (код за ЄДРПОУ 32284263). Об’єкт знаходиться на обгородженій території ТОВ „Кононівський елеватор”, в промисловій зоні селища, поруч з коліями проміжної вантажно-пасажирської залізничної станції Жеребкове Одеської залізниці. Об’єкт перебуває в задовільному технічному стані. Інженерне забезпечення складу – електроосвітлення та грозозахист.

  Quick View
  Дата аукцiону:
  15.11.2021
 • Єдиний майновий комплекс державного підприємства «Енергомонтажний поїзд № 754»

  Регiон:
  Одеська область

  До складу ЄМК входять контора за адресою: м.Одеса, вул.Семінарська, 15а та виробнича база за адресою: Одеська область, Овідіопольський район, смт.Авангард, вул.Базова, 5.

  Майно підприємства розташовано на земельній ділянці 1,4305 га в районі 7 км Овідіопольської дороги, забезпечено під’їзними автошляхами, енергозабезпеченням, територія огороджена.

  Підприємство не здійснює виробничу діяльність з 2014 року. Викиди та скиди забруднюючих речовин у навколишнє природне середовище підприємство не здійснює.

  Quick View
  Дата аукцiону:
 • Будівля гаражу загальною площею 367,0 кв. м

  Регiон:
  Одеська область

  Об’єкт – це одноповерхова будівля, яка складається з десяти приміщень та містить три оглядові ями. Об’єкт реєструється.

  Quick View
  Дата аукцiону:
 • Єдиний майновий комплекс державного підприємства «Південний державний науково-виробничий центр «Прогрес»

  Регiон:
  Одеська область

  До складу об`єкта входять необоротні активи: адміністативний корпус, насосна станція, пожежні ємкості, прохідна, гуртожиток №1 (цех №2), гуртожиток №2 (складське приміщення), гуртожиток №3 (складське приміщення), їдальня (цех №1), допоміжні приміщення, мережі електропостачання та оборотні активи. Необоротні активи введені в експлуатацію у 1976 – 1982 роках.
  Земельна ділянка площею 1,799 га на праві постійного користування.

  Quick View
  Дата аукцiону:
 • Колишнє приміщення банку «Україна»

  Регiон:
  Одеська область
  Стартова ціна:287 366

  Загальна площа об’єкту 238,7 кв.м. До складу об’єкту входять одноповерхова кам’яна будівля (приміщення банку) – 199,9 кв.м., сарай 13,7 кв.м., гараж 14,8 кв.м., котельна 8,3 кв.м., вбиральня 2,0 кв.м., а також металева огорожа з вимощенням. Зазначене нерухоме майно знаходиться в незадовільному стані та потребує ремонту. Електропостачання, опалення відсутнє.

  Quick View
  Дата аукцiону:
  16.03.2020
 • Єдиний майновий комплекс державного підприємства «ТВК»

  Регiон:
  Одеська область

  Єдиний майновий комплекс державного підприємства „ТВК”.
  Адреса об’єкта: Одеська область, Овідіопольський район, смт. Авангард, вул. Базова, 21.

  Quick View
  Дата аукцiону:
 • Будівля контори-лабораторії

  Регiон:
  Одеська область

  Триповерхова будівля, прямокутна в плані, загальною площею 1193 кв.м., в тому числі підвал 69,6 кв.м. Рік побудови 1956. Наявне електричне та водопровідне обладнання.
  Об’єкт підлягає приватизації шляхом викупу відповідно до вимог статті 16 Закону України “Про приватизацію державного і комунального майна”.

  Quick View
  Дата аукцiону: