Фільтри

Київ

Показано 1–12 з 132 результатів

 • АТ «Київський науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут «Енергопроект»

  Регiон:
  Київ

  Державний пакет акцій розміром 25,0000 % статутного капіталу АТ «Київський науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут «Енергопроект», що становить 993107 штук акцій (код за ЄДРПОУ 16392628, м. Київ, пр. Перемоги, 4).
  Номінальна вартість пакета акцій – 248276,75 гривень.

  Quick View
  Дата аукцiону:
 • Єдиний майновий комплекс державного підприємства дорожнього зв’язку, інформаційного забезпечення та...

  Регiон:
  Київ

  Єдиний майновий комплекс державного підприємства «Укрдорзв’язок» має свої філії у трьох містах України: Львів, Житомир, Донецьк та цехи у всіх обласних центрах.
  ЄМК ДП «Укрдорзв’язок» забезпечує роботу радіозв’язку у всіх підрозділах ДАК «Укравтодор», будує нові, та експлуатує існуючі лінії електрозв’язку, які охоплюють майже всю мережу основних автошляхів України.
  Компанія також має загальноукраїнську мережу веж для розташування антен з необхідними комунікаціями.
  Кожна філія має свою пересувну лабораторію електровимірювань та лабораторію зв’язку.

  Quick View
  Дата аукцiону:
 • Єдиний майновий комплекс державного підприємства «Госпрозрахунковий науково-технологічний центр газотермічних покрить...

  Регiон:
  Київ

  Єдиний майновий комплекс державного підприємства «Госпрозрахунковий науково-технологічний центр газотермічних покрить «ДЕЛЬТА», м. Київ, вул. Академіка Кржижанівського, 3.

  Quick View
  Дата аукцiону:
 • Дочірнє підприємство «ФАЗА»

  Регiон:
  Київ

  Дочірнє підприємство «ФАЗА» (код за ЄДРПОУ 13686507) за адресою: м. Київ, просп. Науки, 31.

  Quick View
  Дата аукцiону:
 • Будівля складу – модулю (літ. «С»), огорожа – частина 70...

  Регiон:
  Київ

  Будівля складу – модулю (літ.”С”), огорожа – частина 70 м, ворота металеві запасні, за адресою: м.Київ, вул.Кудрявська, 16

  Quick View
  Дата аукцiону:
 • ПрАТ «Страхова компанія «Астарта»

  Регiон:
  Київ

  Державний пакет акцій розміром 26,3102% статутного капіталу приватного акціонерного товариства “Страхова компанія” Астарта” (ПрАТ “Страхова компанія” Астарта”), що становить 7460933 штук акцій, код ЄДРПОУ 02308021.
  Інформація про обсяги виробництва та реалізації основних видів продукції станом за 2018 рік – відсутня, за І півріччя 2019 р.- відсутня

  Quick View
  Дата аукцiону:
 • Єдиний майновий комплекс державного підприємства “Укроборонресурси”

  Регiон:
  Київ

  Єдиний майновий комплекс державного підприємства “Укроборонресурси”.

  Quick View
  Дата аукцiону:
 • Єдиний майновий комплекс державного підприємства «Науково-виробничий центр «ЕЛЕКТРОТЕРМІЯ» Інституту електрозварювання...

  Регiон:
  Київ

  Єдиний майновий комплекс державного підприємства «Науково-виробничий центр «ЕЛЕКТРОТЕРМІЯ» Інституту електрозварювання ім. Є. О. Патона Національної академії наук України», м. Київ, вул. Боженка, 11.

  Quick View
  Дата аукцiону:
 • Енергоцех

  Регiон:
  Київ
  Стартова ціна:17 836 277

  Об’єкт незавершеного будівництва складається з:
  6-поверхова адміністративно-побутовоїабудівлі – 3656,1 кв.м
  4-поверхової виробничої – 5927,1 кв.м)

  Основні характеристики будівлі:
  фундамент – залізобетонний;
  стіни – залізобетонні, піноблочні та цегляні;
  покрівля – металева з рулонним покриттям;
  перекриття – залізобетонне;
  підлога – керамічна плитка, паркет .

  Рівень будівельної готовності – близько 50%

  Балансоутримувач – відсутній

  Quick View
  Дата аукцiону:
  27.12.2019
 • Вбудоване нежитлове приміщення громадського призначення

  Регiон:
  Київ

  Вбудоване нежитлове приміщення громадського призначення, за адресою: м.Київ, бульвар Лесі Українки, 10. Наказом Регіонального відділення ФДМУ по м.Києву прийнято рішення про приватизацію об’єкта шляхом викупу орендарем відповідно до статті 18 ЗУ “Про приватизацію державного і комунального майна”.
  Вбудовані приміщення громадського призначення, загальною площею 40,90 кв. м., розташовані на першому поверсі житлової будівлі за адресою: місто Київ, бульвар Лесі Українки, 10, обліковується на балансі Державного підприємства “ЕКО”(код ЄДРПОУ 32309722).
  Житлова будівля, в якій знаходяться вбудовані нежитлові приміщення, розташована вздовж бульвару Лесі Українки. Приміщення розташовані на відстані 1,9 км від центру міста – Майдану Незалежності, на відстані біля 3,5 км від центрального залізничного вокзалу, на відстані біля 7,5 км від центрального автовокзалу, та на відстані біля 2,5 км від річкового вокзалу. В межах пішохідної доступності найближчою станцією метрополітену є “Кловська”, яка розташована на відстані близько 150 метрів від об’єкта.
  Вбудовані нежитлові приміщення розташовані на першому поверсі дев’ятиповерхової цегляної житлової будівлі.
  Загальна площа приміщень становить 40,90 кв. м, в тому числі, основна площа становить 33,20 кв. м, допоміжна – 7,70 кв. м. Основна площа складається з двох прохідних кімнат, площею відповідно в 22,40 та 10,80 кв. м. Доступ до цих адміністративних основних приміщень здійснюється з торцевої частини будівлі через тамбур, площею в 1,80 кв. м. До складу нежитлових приміщень також включені дві комори, відповідними площами в 1,80 та 1,60 кв. м, а також санвузол площею в 2,50 кв. м.
  Приміщення обладнані системою електропостачання, водопостачання та каналізації.

  Quick View
  Дата аукцiону:
 • ПАТ ДАК «Національна мережа аукціонних центрів»

  Регiон:
  Київ

  Державний пакет акцій ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ДЕРЖАВНОЇ АКЦІОНЕРНОЇ КОМПАНІЇ “НАЦІОНАЛЬНА МЕРЕЖА АУКЦІОННИХ ЦЕНТРІВ”, код ЄДРПОУ 20064284, у кількості 132338 штук у розмірі 100% статутного капіталу.

  Quick View
  Дата аукцiону:
 • Єдиний майновий комплекс державного підприємства «Центральний науково-дослідний інститут навігації і...

  Регiон:
  Київ

  Єдиний майновий комплекс державного підприємства “Центральний науково-дослідний інститут навігації і управління”, за адресою: 04073, м. Київ, вул. Кирилівська, 160/20 (код ЄДРПОУ 23696820).
  До складу ЄМК входять: будівля – 2672 кв.м., машини та обладнання, транспортні засоби, інші основні засоби та інше. Будівля загальною площею 2 672 кв.м розташована за адресою: м. Київ, вул. Кирилівська, 160/20. Підприємство має земельну ділянку у постійному користуванні розміром 1534 кв.м., в тому числі: землі досліджень та розробок – 724 кв.м; землі комерційного використання – 810 кв.м.

  Quick View
  Дата аукцiону: