Веб-сайт працює в тестовому режимі.

ПрАТ «Сонячне 2007»

Регіон:Запорізька обл., Запорізькій район, с. Малишівка, вул. Молодіжна, 51
Приватизовано у: 2013 р.

ПрАТ «Сонячне 2007» (до 2011 року ВАТ «Сонячне 2007) – товаровиробник сільськогосподарської продукції, успішне підприємство агропромислового сектору, розташоване у Запорізькій області. У 2013 році Регіональне відділення ФДМУ по Запорізькій області завершило приватизацію цього сільськогосподарського товариства.

Основними видами діяльності ПрАТ «Сонячне 2007» є вирощування репродукційного та товарного насіння зернових та технічних культур (пшениця озима, кукурудза, ячмінь, соняшник, просо, ріпак озимий, горох). Акціонерне товариство на підставі ліцензійних договорів співпрацює з Селекційно-генетичним інститутом НЦНС (м. Одеса), Інститутом землеробства НААН (м. Київ), Інститутом рослинництва ім. В.Я. Юр`єва НААНУ (м. Харків) задля впровадження розмноження нових сортів та гібридів зернових та технічних культур.

ПрАТ «Сонячне 2007» збуває насіннєвий матеріал сільськогосподарських культур та товарну продукцію виробникам, оптовим покупцям та переробним підприємствам Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської та Одеської областей.

Завдяки компетентному та ефективному менеджменту сьогодні агропромислове підприємство показує стабільні показники зростання. Цьому безперечно сприяють впровадження сучасних агротехнологій, оптимізація затрат на виробництво, закупівля сучасної техніки, розширення посівів сільськогосподарських культур, які користуються попитом, підвищення врожайності сільгоспкультур завдяки використанню високоврожайних сортів та гібридів, в т.ч. іноземної селекції, впровадження зрошення земель. У минулому році почалось часткове відновлення та експлуатація зрошувальних мереж після багаторічної консервації (понад 20 років).

За підсумками роботи у 2018 році ПрАТ «Сонячне 2007» отримало прибуток у розмірі понад 8,8 млн грн.

Наразі у штаті товариства – 49 працівників, які отримують гідну заробітну плату без затримки та в повному обсязі, мають повний соціальний пакет. Керівництво агропідприємства заохочує працівників преміями, матеріальною допомогою, а по закінченню жнив організовує та забезпечує оздоровчий відпочинок для працівників та їхніх сімей.

Агрпромислове товариство бере участь у профільних виставках та форумах, на яких переймають досвід вітчизняних і зарубіжних колег. У планах керівництва – залучення інвестицій для подальшого розвитку підприємства, виготовлення конкурентоздатної продукції  та створення нових робочих місць.