Веб-сайт працює в тестовому режимі.

ТОВ «Високогірне»

Регіон:вул. Мічуріна, 5, с. Високогірне, Запорізька область
Приватизовано у: 2003 р.
Створено робочих місць:22

У Запорізькій області, неподалік від обласного центру, сьогодні успішно працює ТОВ «Високогірне». У 2003 році РВ по Запорізькій області здійснило приватизацію радгоспу «Запорізьке», який після кількох змін організаційно-правової форми господарювання у 2018 році став ТОВ «Високогірне».

Сьогодні ТОВ «Високогірне», розплідник саджанців, плодових дерев, декоративних рослин, ялівців та троянд, відомий на всю Україну своєю продукцією. Тут, на території понад 380 га, займаються вирощуванням та реалізацією сільськогосподарських культур, а також плодово-ягідної продукції, саджанців плодових та декоративних рослин.

ТОВ «Високогірне» – підприємство, що вирощує районований посадковий матеріал, якість якого протягом багатьох десятиліть підтверджено садівничими господарствами, які встигли стати постійними клієнтами товариства. ТОВ «Високогірне» щорічно проходить атестацію у ДП «Державний центр сертифікації та експертизи сільськогосподарської продукції».

Наразі у товаристві працюють 22 особи, які вчасно та в повному обсязі отримують заробітну плату. Працівники та менеджмент ТОВ «Високогірне» – часті гості та активні учасники профільних спеціалізованих виставок, «круглих столів» та науково-практичних конференцій.