Веб-сайт працює в тестовому режимі.

ВАТ «Пологівський хімічний завод «Коагулянт»

Регіон:Запорізька область, м. Пологи, вул. Лесі Українки, 243
Приватизовано у: 2008 р.

У 2008 році була завершена приватизація ВАТ «Пологівський хімічний завод «Коагулянт». Акціонерне товариство було створено шляхом перетворення Пологівського хімічного заводу «Коагулянт» – одного з найстаріших і єдиного спеціалізованого виробника коагулянтів на території України та країн ближнього зарубіжжя, який розпочав свою діяльність ще в 1940 році.

На сьогодні ТДВ «Пологівський хімічний завод «Коагулянт» (правонаступник зазначеного акціонерного товариства) – інноваційне підприємство хімічної галузі України, яке спеціалізується на розробці і промисловій адаптації сучасних технологій в області водопідготовки, очищення стічних вод, згущення і зневоднення шламів з використанням реагентів власного виробництва. Товариство здійснює повний цикл виробництва хімічних реагентів спеціального призначення, які використовуються в процесах обробки промислових зворотних вод відкритих і замкнутих систем водопостачання, миття та дезінфекції обладнання харчових виробництв тощо. На виробничій базі підприємства постійно здійснюються розробки реагентів для оптимізації процесу коагуляційної обробки природних і стічних вод із застосуванням різних залізовмісних коагулянтів.

Пологівський хімічний завод «Коагулянт» постійно розширює лінійку продукції, що випускається, використовуючи власний науковий потенціал у поєднанні з виробничим досвідом провідних профільних компаній Європейського Союзу. Система менеджменту якості Пологівського хімічного заводу «Коагулянт» атестована відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001: 2015.

Висока якість продукції заводу добре відома не тільки в Україні. Підприємство здійснює постійні поставки коагулянтів у Білорусь, Молдову, Азербайджан, країни Балтії та Середньої Азії. Крім того, товариство пов’язують довгострокові партнерські відносини з визнаними європейськими лідерами в області реагентної очистки води.

На Пологівському хімічному заводі «Коагулянт» працює колектив висококваліфікованих фахівців, які є головною його цінністю. Підприємство проводить соціально-відповідальну політику з питань праці, зайнятості, надає підтримку працівникам, інвалідам, ветеранам, проводить широку доброчинну і спонсорську діяльність.