Веб-сайт працює в тестовому режимі.

ПрАТ «Запорізька кондитерська фабрика»

Регіон:вул. Святого Миколая, 7, м. Запоріжжя, Запорізька обл, 69063
Приватизовано у: 1993 р.

Висока якість і неповторний смак продукції – основні орієнтири Запорізької кондитерської фабрики, історія якої розпочалась ще у 1945 році. На той час це була незначна за своїми масштабами фабрика. Але уже тоді у колективу фабрики було непереборне бажання створювати найсмачніші кондитерські вироби.

У грудні 1993 року РВ Фонду по Запорізькій області здійснило приватизацію кондитерської фабрики шляхом викупу майна, зданого в оренду з викупом.

Сьогодні ПрАТ «Запорізька кондитерська фабрика» – компанія, що активно розвивається. Продукція товариства користується попитом не тільки на внутрішньому ринку. Смаколики Запорізької кондитерської фабрики знають і люблять за кордоном. Солодка продукція компанії експортується у Латвію, Естонію, Литву, Грузію, Грецію, Киргизстан, Німеччину, Арменію та інші країни. Наразі компанія продовжує розширювати горизонти – в найближчих планах поставки солодощів у Польщу.

Основний виробничий корпус фабрики розташований у місті Запоріжжі. Тут встановлені виробничі лінії та сучасне обладнання, що дозволяє виготовляти у цукерковому, бісквітному та карамельному цехах різні види грільяжних, пралінових і помадних цукерок, кілька сортів карамелі, халву та вафлі.

Широкий асортимент продукції постійно доповнюється новими позиціями. Адже сьогодні модернізуються виробничі лінії, що дозволяє істотно підвищувати якість продукції та знизити енергоємність виробництва.

Уся продукція Запорізької кондитерської фабрики сертифікована, проходить суворий лабораторний контроль і відповідає високим європейським стандартам якості. Виготовляючи кондитерські вироби за класичними технологіями, фабрика продовжує пригощати смачними й натуральним ласощами, які обожнюють діти і дорослі.