Веб-сайт працює в тестовому режимі.

ПАТ «Племзавод Степной»

Регіон:71333, Запорізька обл, Кам`янсько-Дніпровський район, с. Заповітне, вул. Центральна
Приватизовано у: 1995 р.
Створено робочих місць:37

Молочна продукція ПАТ «Племзавод Степной» (Запорізька область) підкорила споживача якістю, натуральністю та свіжістю. За словами Волкова Анатолія Анатолійовича, генерального директора ПАТ «Племзавод „Степной“», велика перевага підприємства в тому, що весь ланцюг  виробництва — від поля до столу — контролюється підприємством. Як результат – вирощуєтьсяякісна сировина і виробляється якісна натуральна молочна продукція.

Це сільгосппідприємство,  яке є багаторічним  лідером у регіоні по веденню молочної галузі,  створене в процесі приватизації  радгоспу «Степовий».

 На сьогодні ПАТ «Племзавод «Степной» - багатогалузеве сільськогосподарське підприємство. Досягнення господарства стали можливими завдяки впровадженню передових методів господарювання, практичному застосуванню останніх досягнень науки і техніки, активному використанню новітніх технологій, що в свою чергу дозволяє піднімати життєвий рівень сільського населення.

На фермах ПАТ «Племзавод «Степной» у 2017 році утримувалось 1880 корів, з яких 800 – молочні. За результатами минулого року надої молока склали більше 7,5 тис тонн, абсолютна більшість якого (96 %) була перероблена. Сьогодні в асортименті нараховується майже 20 найменувань продукції молока різної жирності, кефірів, йогуртів, твердих сирів та іншої кисломолочної продукції.

Та окрім молочної продукції (куди з 2013 року входить і виробництво сиру), товариство випускає ковбаси та м'ясні напівфабрикати. Так у 2017 році ковбасним цехом було виготовлено та реалізовано майже 300 тонн продукції. На полях сільгосппідприємства вирощуються соя, кукурудза, соняшник та пшениця.

Нещодавно на базі ПАТ «Племзавод «Степной» відбувся республіканський семінар на тему «Як ефективно збільшити надої та зменшити витрати при виробництві молока» за участю Української корпорації «Тваринпром», чеської компанії «Текро», німецької компанії «Байєр», науковців, керівників і спеціалістів сільгосппідприємств.   Організаційну підтримку його проведення забезпечив Департамент агропромислового розвитку Запорізької облдержадміністрації.